Jdi na obsah Jdi na menu
 


Systémy lanových drah a lyžařských velků

Příspěvky

Lyžařské vleky

1.jpg

Lyžařské vleky – snadné a bezpečné Perfektní technika ve službách provozovatelů a jejich zákazníků to je každodenní výzva pro Doppelmayr / Garaventa Group. Doppelmayr / Garaventa-Group položila základní kameny moderních lanových technologií. S více než šedesátiprocentním tržním podílem je jasným lídrem světového trhu v oblasti technologie, inovace a kvality lanových dopravních systémů.

 

Lanové dráhy s odpojitelnými sedačkami

Odp1.JPG

Doppelmayr / Garaventa Group položila základní kameny pro moderní technologie lanových drah. V oblasti technologií, inovací a úrovní kvality lanových drah je se svým více než šedesátiprocentním podílem na světovém trhu jasnou jedničkou. Dvě ze tří ve světě realizovaných 6-sedaček a pět z každých šesti postavených lanových drah se sedačkami pro 8 osob pochází od společnosti Doppelmayr /Garaventa.

 

Lanové dráhy s odpojitelnými kabinami

kabina1.JPG

Bezpečné, pohodlné a rychlé: lanové dráhy s odpojitelnými kabinami jsou systémem s vozy pro 4 až 16 osob, jež jsou vhodné do oblastí zimních sportů, letní turistiky i pro městskou dopravu. Jen za posledních 5 let realizovala Doppelmayr/Garaventa Group více než 100 lanových drah tohoto druhu pro zákazníky z celého světa.

 

Lanové dráhy s neodpojitelnými sedačkami

DSC_8750.JPG

Doppelmayr / Garaventa Group položila základní kameny pro moderní technologie lanových drah. V oblasti technologií a inovací, stejně jako úrovní kvality lanových systémů je se svým více než šedesátiprocentním podílem na světovém trhu jasnou jedničkou.

 

Kombinované lanové dráhy - inovativní a flexibilní

kombi_001.jpg

Jste-li zákazníkem společnosti Doppelmayr / Garaventa, používáte nejmodernější techniku lanových drah. Tvoříme milníky přepravní techniky orientované na budoucnost. Technologie, inovace a výkon nás dovedly v soutěži o důvěru zákazníka na samotný vrchol světového trhu.

Kombinovaná lanová dráha spojuje výhody lanových drah s odpojitelnými kabinami a lanových drah s odpojitelnými sedačkami. Kabiny a sedačky jsou na laně současně, místa nástupu a výstupu jsou oddělená a přizpůsobená požadavkům daných vozů.